Stomatologia estetyczna


Centrum Stomatologii Kompleksowej

W Centrum Stomatologii Kompleksowej Aldent stosujemy nowoczesne systemy do wybielania zębów. Zaufało nam wielu pacjentów. Wybielacze są bezpieczne dla Twoich zębów i dziąseł, a efekty wybielania przy użyciu systemu są widoczne już po kilku dniach.

Jak długo moje zęby pozostaną białe?
Zęby wybielane profesjonalnie pozostają białe przez długi czas. Okres ten wydłużą regularne profilaktyczne wizyty w gabinecie stomatologicznym oraz właściwa higiena jamy ustnej.

Jak szybko zobaczę efekt?
Większość pacjentów widzi efekt wybielania już po kilku dniach. Jednym z warunków sukcesu jest stosowanie się do wskazówek określonych przez lekarza.

Czy konieczne jest angażowanie lekarza stomatologa w proces wybielania?
Zastosowanie profesjonalnych preparatów wybielających pod opieką lekarza pomoże w uzyskaniu w krótszym czasie optymalnego efektu wybielania, a więc jasnego i naturalnie wyglądającego uśmiechu. Ograniczy także ryzyko wystąpienia ewentualnych komplikacji w procesie wybielania. Zapytaj o skuteczne wybielanie w CSK Aldent już dzisiaj.

Wybielacze zakupione w sklepie czy profesjonalne wybielanie zębów?
Profesjonalne wybielanie zębów w gabinecie pod opieką lekarza stomatologa daje większą gwarancję efektu. Zęby zostaną wybielone szybciej i skuteczniej. W krótkim czasie staną się widocznie jaśniejsze. Wybielanie prowadzone przez lekarza zapewnia również bezpieczeństwo, właściwą kontrolę wybielania oraz zastosowanie materiału dopasowanego do indywidualnych potrzeb pacjenta. Jest to możliwe tylko w gabinecie, gdzie wybielanie poprzedzone jest diagnozą, profesjonalnym oczyszczeniem zębów oraz właściwym ich przygotowaniem. 

Czy wypełnienia, które mam w zębach też zostaną wybielone?
Żaden materiał do wybielania nie oddziałuje na wypełnienia ("plomby", korony, licówki). To jeszcze jeden argument przemawiający za odbyciem konsultacji z lekarzem stomatologiem, który podpowie Ci najlepsze rozwiązanie, co doprowadzi do poprawy estetyki Twojego uśmiechu.

Co powoduje przebarwianie zębów?
Zęby ciemnieją wraz z wiekiem. Szybkość tego procesu zależy od cech genetycznych odziedziczonych przez pacjenta oraz zwyczajów związanych z higieną jamy ustnej. Istnieje jednak wiele substancji, które przyspieszają ten proces, np. kawa, herbata, papierosy, kolorowe napoje, czy żywność zawierająca barwniki.

Jak działają profesjonalne materiały do wybielania zębów?
Wybielacze neutralizują przebarwienia. Po nałożeniu ich na zęby wydziela się tlen, który przenika do szkliwa i reaguje z substancjami odpowiedzialnymi za przebarwienia. Rezultatem jest jaśniejszy oraz naturalnie wyglądający uśmiech.

Jak zacząć?
Proces wybielania należy zacząć od konsultacji z lekarzem stomatologiem, który wskaże najlepsze rozwiązanie dopasowane do Twoich indywidualnych potrzeb. Wybielanie powinno być poprzedzone profesjonalnym oczyszczeniem zębów. 

W CSK Aldent naszym pacjentom oferujemy trzy metody wybielania:

W CSK Aldent naszym pacjentom oferujemy trzy metody wybielania:

  • metoda gabinetowa z użyciem lampy diodowej: pacjent wybiela się na 1-2 wizytach w gabinecie, w ciągu 30-40 minut. Przy metodzie tej stosujemy profesjonalny żel wybielający o dużym stężeniu H2O2, który zapewnia szybki efekt wybielający.
Centrum stomatologiczne Aldent
  • metoda nakładkowa: pacjent otrzymuje indywidualne nakładki do wybielania, do których aplikujemy profesjonalny wybielający żel stomatologiczny o mniejszym stężeniu H2O2. Wybielanie trwa 3-4 sesje po 3-4 godziny każda.
  • wybielanie martwych zębów: polega na aplikacji do wnętrza martwego zęba odpowiedniego preparatu w celu przywrócenia mu koloru zębów sąsiednich
Mikrochirurgia estetyczna

Mikrochirurgia estetyczna

Czasami podczas uśmiechu uwidacznia się zbyt dużo dziąsła, a zęby optycznie wydają się mniejsze. Mówimy wtedy o uśmiechu dziąsłowym, tzw. „GUMMY SMILE”.

Zmiana kształtu zębów

Zmiana kształtu zębów

Pacjenci często są niezadowoleni z kształtu swoich zębów. Czasem można im pomóc w prosty sposób, zmieniając kształt zębów materiałem kompozytowym na jednej wizycie.

Licówki porcelanowe

Licówki porcelanowe

Licówki porcelanowe są to cienkie nakładki porcelanowe umieszczone na powierzchni wargowej zębów.

Korony pełnoceramiczne LAVA

Korony pełnoceramiczne LAVA

Firma 3M logo opracowała rewelacyjny system pełnoceramicznych uzupełnień LAVA™, który jak sami sprawdziliśmy daje znakomite efekty i satysfakcję pacjentom.

Profesjonalne Oczyszczanie Zębów (POZ)

Profesjonalne Oczyszczanie Zębów (POZ)

W klinikach Aldent profesjonalne oczyszczanie zębów (POZ) wykonujemy w ciągu jednego spotkania z pacjentem. Zabieg ten trwa około 20-30 min.

Wybielanie zębów

Wybielanie zębów

W CSK Aldent pracujemy z nowoczesnymi systemami do wybielania zębów. Zaufało nam wielu pacjentów.

Biżuteria nazębna

Biżuteria nazębna

Biżuteria nazębna to ww ostatnim czasie bardzo modny sposób na podkreślenie swojego uśmiechu i zaakcentowanie własnej osobowości.

SLT- Stomatologiczny Lift Twarzy

Dzięki nowoczesnej metodzie SLT bez interwencji chirurga plastycznego można poprawić sobie profil całej twarzy.


stomatolog Lublin

Gabinet dentystyczny Lublin

e-mail: csk@aldent.lublin.pl

Numer konta: Credit Agricole
13 1940 1076 5266 6001 0000 0000

Gabinet dentystyczny LSM Zana

Lublin - LSM (Metropolitan Park)
ul. Pana Balcera 6 lok. 1A, 20 - 631 Lublin 
Poniedziałek - Piątek: 9:00 - 20:00 
Sobota: 9:00 - 14:00

tel. +48 81 307 62 62
tel. +48 502 644 342 

Gabinet dentystyczny Węglin

Lublin - Węglin - Kraśnicka 
ul. Konopnica 85 E , 21 - 030 Motycz
Poniedziałek - Piątek: 9:00 - 20:00 
Sobota: 9:00 - 14:00

tel. +48 81 473 71 71
tel. +48 502 644 342

Gabinet dentystyczny Sławin

Lublin - Sławin
ul. Willowa 1 lok. 4, 20-819 Lublin
Poniedziałek - Piątek: 9:00 - 20:00 
Sobota: 9:00 - 14:00

tel. +48 81 71 888 00
tel. +48 502 644 342